BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home » Disco Polo

Disco Polo

Ostatnio jednym z najchętniej słuchanych gatunków muzyki w Polsce jest disco polo. Zastanawiamy się dlaczego cieszy się taką popularnością. No cóż czynników jest wiele. Odbiorcami są Polacy, a teksty po Polsku dużo łatwiej zapamiętać i zaśpiewać niż zagraniczne.Wpadają w ucho i każdy bardzo chętnie je nuci.

Utarło się, że niby nikt nie słucha disco-polo, a jak przyjdzie co do czego to każdy zna słowa piosenek. Poza tym zwykle disco-polo jest bardzo rytmiczne i praktycznie nie ma w Polsce dyskoteki gdzie by go nie grano. Jest to najlepsza muzyka do tańca, zwłaszcza w parach ale nie tylko.

Disco-polo rozwija się już od bardzo wielu lat, stare kultowe piosenki są odświeżane i powstają nowe często lepsze pompki od innych gatunków. Rynek disco-polo prężnie się rozwija, jest coraz więcej stacji telewizyjnych nadających tylko i wyłącznie ten gatunek. Do tego ludzie przeszukują internet aby tylko pobrać coraz to nowsze kawałki na domówki, mp3 czy do samochodu. Ta muzyka towarzyszy nam niemal na każdym kroku, my Polacy często szukamy odskoczni od szarej rzeczywistości, czegoś co ukaże ją trochę z humorem i pokaże, że jest więcej ludzi podobnych do nas, zwykłych z problemami a mimo to potrafiącymi się śmiać i cieszyć życiem.

Disco-polo to często lekarstwo na lepszy humor, odskocznia, relaks i dobra zabawa. Grono młodych Polskich producentów kusi się o przeróbki starszych piosenek disco-polo co im coraz zręczniej wychodzi, kto z nas nie zna takich hitów jak „jesteś szalona” ,”ona tańczy dla mnie” czy „bujaj się”. Nucą to nawet dzieci od najmłodszych lat. Każde huczne wesele również oparte jest w większej miesza na disco-polo niż na biesiadzie. Ludzie tego słuchają i będą słuchać.

Disco-polo to nie tylko przeszłość ale i przyszłość Polskiej muzyki. Prosty tekst, wesoły rytm i wszyscy się bawią, zwykle sale disco-polo są bardziej oblegane od pozostałych, dobrze bawi się i Dj i imprezowicze. Bawmy się przy naszych Polskich rytmach, w końcu zacznijmy doceniać swoje.